Kontakt

Maria Trappgränd 5, 118 20 Stockholm
Reception: 08-508 400 17
Hemsida: www.aktivitetshuset.stockholm.se
Jämför service: stockholm.se/aktivitetshuset

Biträdande enhetschef

Anna Bäckman Lauffs
Tfn: 08-508 12 569
E-post: anna.backman.lauffs@stockholm.se

Stöd- och rehabilitering:

Jennie Hysing, nutritionist/näringsfysiolog
Tfn: 08-508 12 381
E-post: jennie.hysing@stockholm.se
Ansvarsområde: Hälsosamtal, gruppträning och gym.

Maria Smås, kurator -ledig
Tfn: 08-508 12 383
E-post: maria.smas@stockholm.se

Arbetsinstruktörsgruppen:

Andrea Petersen, gruppledare/hantverkspedagog
Tfn: 08-508 12 385
E-post: andrea.petersen@stockholm.se
Ansvarsområde: Gruppledare, textil, spinning, bemötandefrågor och arbetsmetoder.

Ralph Eriksson, arbetsinstruktör
Tfn: 076-825 33 22
E-post: ralph.eriksson@stockholm.se
Ansvarsområde: Fixargruppen, verkstaden, transportgruppen och silversmide.
Brand- och skyddsombud.

Veronica Bartha, arbetsinstruktör/hantverkspedagog
Tfn: 076-1212461
E-post: veronica.bartha@stockholm.se
Ansvarsområde: Keramik, vegetarisk matlagning och hälsosam bakning.

Anna Kvidal, arbetsinstruktör/hantverkspedagog
Tfn: 08-50840018
E-post: anna.kvidal@stockholm.se
Ansvarsområde: Textil och keramik.

Helena Pirnes, arbetsinstruktör (börjar i december-17)
Tfn:
E-post:
Ansvarsområde: Kök.

Frida Närvä, arbetsinstruktör/hantverkspedagog
Tfn:08-508 12 383
E-post: frida.narva@stockholm.se
Ansvarsområde: Textil och silver.

Mats Nilsson, arbetsinstruktör
Tfn: 08-508 12 555
E-post: mats.mohamad.nilsson@stockholm.se
Ansvarsområde: Gym, fixargrupp, verkstad och silver.
Brand- och skyddsombud.

 

 

 

 

 

 

 


Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Subscribe to comments