Kontakt

Maria Trappgränd 5, 118 20 Stockholm
Reception: 08-508 400 17
Hemsida: aktivitetshuset.stockholm.se
Jämför service: stockholm.se/aktivitetshuset

Biträdande enhetschef

Anna Bäckman Lauffs
Tfn: 08-508 12 569
E-post: anna.backman.lauffs@stockholm.se

Stöd- och rehabilitering:

Jennie Hysing, nutritionist/näringsfysiolog
Tfn: 08-508 12 381
E-post: jennie.hysing@stockholm.se
Ansvarsområde: Matlagning, bakning, näringslära, hälsosamtal, gruppträning och gym

Maria Smås, kurator -ledig
Tfn: 08-508 12 383
E-post: maria.smas@stockholm.se
Ansvarsområde: Öppenverksamhet, samtalsgrupper och har rollen som kurator

Arbetsinstruktörsgruppen:

Andrea Petersen, arbetsinstruktör/hantverkspedagog
Tfn: 08-508 12 385
E-post: andrea.petersen@stockholm.se
Ansvarsområde: Textil, temaverkstaden, spinning, bemötandefrågor och arbetsmetoder. Samordnare för  verkstäderna

Ralph Eriksson, arbetsinstruktör
Tfn: 076-825 33 22
E-post: ralph.eriksson@stockholm.se
Ansvarsområde: Fixargruppen, verkstaden, transportgruppen och silversmide. Ralph är även brand- och skyddsombud

Liisa Gunnstedt, arbetsinstruktör
Tfn: 08-508 400 17
E-post: liisa.gunnstedt@stockholm.se
Ansvarsområde: Keramik

 

Lotta Berglind, kock/arbetsinstruktör
Tfn:08-508 12 461
E-post: charlotte.berglind@stockholm.se.
Ansvarsområde: Kök och restaurang

 

Frida Närvä, arbetsinstruktör
Tfn:08-508 12 383
E-post: frida.narva@stockholm.se
Ansvarsområde: IT, textil, möbelrenovering, glasfusing

 

Jessica Myhr, arbetsinstruktör
Tfn:08-508 400 17
E-post: jessica.myhr@stockholm.se
Ansvarsområde: IT, silver

 

Mats Nilsson, arbetsinstruktör
Tfn: 08-508 12 555
E-post: mats.mohamad.nilsson@stockholm.se
Ansvarsområde: Gym och simning

 

Inger-Marie Schyman, boendestödjare/rökavvänjare
Tfn: 08-508 13 400
E-post: inger-marie.schyman@stockholm.se
Ansvarsområde: Rökavvänjningsprogramet/arbetet.
Till och med 2017-06-30

 

Reception:

Tillfälligt vakant

 

 

 

 


Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Subscribe to comments